Wspólnota Polska

Atrakcje

Atrakcje w Hotelu

Pułtusk i jego okolice to nie tylko bogata przeszłość i wspaniałe zabytki. Jeśli marzycie o spacerze po lesie, jeśli chcecie doskonalić swoje umiejętności w grze w tenisa, jeśli pragniecie spędzić jak najwięcej czasu nad wodą i budząc się rano, podziwiać przez okno piękno natury, jeśli potrzebujecie odpocząć od miasta i świetnie się bawić, nasza oferta jest właśnie dla Państwa. Zapraszamy do skorzystania z przygotowanych specjalnie z myślą o naszych gościach atrakcji.

Rezerwacje przyjmuje oraz dodatkowych informacji udziela Dział Marketingu i Sprzedaży, pod numerem telefonu 23 692 91 07, 23 692 91 08.

Atrakcje Regionu

Mamy nadzieję, że udało się nam przekonać Państwa do skorzystania z gościny w hotelu w pułtuskim zamku.

Pragniemy zachęcić Państwa do przyjazdu do nas tym bardziej, że sam Pułtuski i jego okolice też mają wiele do zaoferowania. Można tu spędzić ciekawie i pożytecznie, a także bardzo atrakcyjnie niejeden weekend! To idealne miejsce na wyjazd rodzinny lub wypad z przyjaciółmi. Sprawdź kilka powodów, dla których warto tu się wybrać.

Zamkowa Galeria

W Galerii Zamkowej Domu Polonii w Pułtusku (Dolny Krużganek o wymiarach 45 m x 5 m), są prezentowane zarówno prace artystów polonijnych mieszkających za granicą jak i lokalnych twórców.

Prace eksponowane w Galerii można zwiedzać codziennie od 8.00 do 20.00.

Wstęp do Galerii w Zamku jest bezpłatny.

Ale Historia!

Polecamy Gawędę o Tradycji Rzeczypospolitej z Kasztelanem Zamkowym.

Wariant I - Biesiada przy ognisku.
Wariant II - Uczta w komnatach zamkowych.

Rezerwacje przyjmujemy pod numerem telefonu 501 543 660 oraz adresem mailowym j.kisiel@zamekpultusk.pl